Oprogramowanie firmy Bentley ma ogromny, niewykorzystany potencjał, który pomoże klientom osiągnąć większą produktywność i odnosić sukcesy. CONNECT Advisor pomaga uwolnić ten potencjał, przyspieszając opanowanie oprogramowania firmy Bentley w ramach codziennego przepływu pracy. Zapewniając dostęp w aplikacji do spersonalizowanych treści edukacyjnych, które są dla klienta istotne. Może on zwiększyć swoją biegłość i wykonywać pracę szybciej i mądrzej.

CONNECT Advisor jest teraz dostępny dla subskrybentów SELECT jako zintegrowana usługa do użytku w każdej aplikacji firmy Bentley. Klient ma teraz szybki i łatwy dostęp do bogactwa treści edukacyjnych, w tym pomocy kontekstowej na bieżąco i zaleceń, bezpośrednio w aplikacji.

Dzięki CONNECT Advisor klient może wyszukiwać i uzyskiwać dostęp do treści szkoleniowych specyficznych dla aplikacji, w tym tysięcy wirtualnych filmów szkoleniowych na żądanie i na żywo, wirtualnych konferencji edukacyjnych i webinariów poświęconych najlepszym praktykom, wiki, forów, filmów z YouTube, pomocy technicznej i treści społeczności.

WIĘCEJ…

Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@shh.pl