Kilka słów o SHH

Naszą firmę tworzy zespół ekspertów łączących wiedzę informatyczną i geodezyjną z wiedzą inżynierską, specyficzną dla poszczególnych branż. Posiadamy potencjał – kompetencje i narzędzia – do realizacji złożonych projektów informatycznych.

Informacja przestrzenna nie jest dla nas tajemnicą – wiemy jak ją zorganizować, zaprezentować i dostarczyć do użytkownika w wygodnej dla niego formie. Nowoczesne narzędzia GIS powinny być dopasowane do potrzeb użytkowników, a nie odwrotnie.

Kadrę firmy tworzą doświadczeni inżynierowie i specjaliści systemów informacji przestrzennej oraz eksperci najnowszych technologii informatycznych. Wyróżnia nas elastyczne podejście do realizacji każdego etapu projektu przy jednoczesnej koncentracji na wyznaczonych celach.

NOWOŚĆ

Wszystkie szkolenia także w wersji zdalnej!

Umożliwiamy przeprowadzenie każdego szkolenia w formule stacjonarnej bądź zdalnej. Formuła zdalna pozwala na przeprowadzenie szkolenia bezkontaktowo, bez potrzeby przemieszczania się, co optymalizuje koszty.

Zadzwoń po dodatkowe informacje!

Cykliczne Webinaria

Zainaugurowaliśmy cykl webinariów, który w obecnej sytuacji pozwala przekazać szerokiemu gronu informacje przekazywane zwykle na konferencjach i seminariach. Tematem pierwszego (kwiecień 2020) był projekt Lublin 3D oraz nowości dotyczące modeli miejskich 3D. Planowane są kolejne – mniej więcej co miesiąc.

Dlaczego my?
Posiadamy ponad 20-letnia praktykę w oferowaniu i wdrażaniu programów szkoleniowych oraz w zakresie doboru i wykorzystania programów z rodziny Bentley. Doradzamy, podpowiadamy, szkolimy...

Jak szkolimy?
Teoria dla nas to wstęp do ćwiczeń praktycznych! Omawiamy oprogramowanie przechodząc przez kolejne ćwiczenia. Dedykowane szkolenia przygotowujemy w oparciu o dane udostępnione przez klienta!

Kto prowadzi szkolenia?
Eksperci w zakresie rozwiązań Bentley, którzy na co dzień pracują z tymi produktami przy realizacji złożonych projektów informatycznych.

Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@shh.pl