Jakość oferowanych szkoleń jest zapewniona przez certyfikowanych ekspertów SHH, którzy stale doskonalą swoje umiejętności. Kadrę firmy tworzą doświadczeni inżynierowie i specjaliści systemów informacji przestrzennej oraz eksperci najnowszych technologii informatycznych. Wyróżnia ich elastyczne podejście do realizacji szkoleń przy jednoczesnej koncentracji na wyznaczonych celach.

Firma SHH, jako certyfikowany partner Bentley, daje najlepszą gwarancję powtarzalnej, wysokiej jakości kursów prowadzonych przez doświadczonych trenerów, materiały (podręczniki w wersji elektronicznej) przygotowane przez firmę Bentley, certyfikaty respektowane w kraju i za granicą.

Prowadzimy również autorskie warsztaty przeznaczone dla inżynierów i projektantów, związane z branżowymi rozwiązaniami z zakresu GIS. Materiał jest przekazywany z największą starannością, a nasi trenerzy wykazują się elastycznością po to, aby możliwie jak najlepiej dopasować zakres i tempo warsztatu, a przede wszystkim położyć nacisk na wybrane zagadnienia zgodne z potrzebami uczestników szkolenia.

Szkolenia i warsztaty prowadzone przez SHH są połączeniem części teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami, co w znacznym stopniu wpływa na optymalne przyswajanie nowej wiedzy.

Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@shh.pl